Lucie Trčková

manažerka

Lucie Trčková je 2. místopředsedkyní krajského sdružení Pirátů KvK a 1. místopředsedkyní místního sdružení Pirátů v Sokolově. Zároveň zastupuje Piráty v komisích cestovního ruchu na krajské i místní úrovni. Narodila se a žila v Sokolově, po střední škole studovala a pracovala v Praze a po deseti letech se vrátila opět do svého rodného města, kde žije i nadále.

Vystudovala víceleté gymnázium v Sokolově, které zakončila maturitní zkouškou. V průběhu dalšího studia se specializovala na marketing, reklamu, ekonomii a management.

Prošla několika firmami, kde se primárně zabývala reklamou, marketingem, eventy a produkcí. Po návratu z Prahy pracovala jako vedoucí produkce a marketingu v KV Areně a následně jako Event & Marketing manager v klinice estetické medicíny Asklepion, kde se starala se o pobočky v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Nyní působí v lokální rodinné tiskárně jako obchodní manažer.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s kulturou, osobně pořádá dva cestovatelské filmové festivaly v Sokolově a také produkčně organizuje koncerty a jiné kulturní akce. Mezi její hlavní zájmy patří kultura, sport, příroda a cestování. Mluví plynně německy a anglicky.

Lucie_Trckova

Pirátská strana


Lidé

Lukáš Zykán
Lukáš Zykán 3. místopředseda MS Sokolov
Tereza Zykánová
Tereza Zykánová Předsedkyně MS Sokolovsko
Poznejte celý náš tým